מעדני מירון

  • מעדני מירון-1-טלחופש
  • מעדני מירון-1-טלחופש

 

מירון הפכה כבר מזמן לבירת התיירות החרדית, אלפי משפחות שובתות בעשרות הצימרים המפוארים שהוקמו בכפר בשנים האחרונות. עם הגידול החד בכמות המבקרים והנופשים החלו לצוץ כפטריות אחר הגשם מאות צימרים וחדרי אירוח גם בישובים הסמוכים דוגמת ספסופה ואור הגנוז המאכלסים את מאות המשפחות הבוחרות את מירון והישובים הסמוכים גם כנקודת מוצא לטיולים באזור הגליל והגולן.

עם הגידול המבורך של הנופשים הורגש צורך בהקמת קייטרינג שיגיש לאורחים ארוחות שבת מהודרות כיד המלך בימי שישי ויחסוך את הטרחה הכרוכה בשינוע אוכל מבושל מהבית, ובכך תיחסך הטרחה גדולה באריזת הארוחות לשבת.

משפחת 'סולרש' אחת המשפחות הוותיקות במירון פתחה את קייטרינג 'מעדני מירון' המספק אוכל בכשרות מהודרת של בד"ץ העדה החרדית בכל יום שישי לאורחי הכפר והאזור. האוכל נמכר ביריד הנערך באולם של משפחת 'סולרש' במירון תוך הגשה נקיה לאורחים, האוכל נארז בתבניות ובקופסאות, ולאורחים לא נותר אלא להניח את האוכל המוכן והמושקע על הפלטה לקראת סעודות השבת.

במטבח הנקי של משפחת סולרש מכין את הארוחות השף של הקייטרינג הנותן טען ייחודי וביתי לאוכל לשבת, האוכל בניחוח מזרח אירופי עם נגיעות ארץ ישראלי, כך שלצד געפילטע פיש חבוש בטבעת גזר לראשו תוכלו לפגוש דגים חריפים בנוסח מרוקאי ובמרק עוף צח עם קניידלך.

התפריט של הקייטרנג כולל דגים בשלל סוגים, מבחר עצום של סלטים, מרקים, מנות עיקריות ותוספות ומנות קינוח מתוקות ומפנקות. בסעודות יום השבת תתפנקו בצ'ולנט מהביל עם קישקע מסורתי לצד גאלע וכבד קצוץ ממש כמו בבית.

במשפחת 'סולרש' רוצים שתרגישו בחופשה אך עם ניחוח ביתי יהודי והכל בשפע וברמה הכי גבוהה.

יריד האוכל נערך מידי יום שישי ואפשר בהזמנה מיוחדת לרכוש את מאכלי השבת גם ביום חמישי.

ניתן להזמין ארוחות גם לקבוצות מעל 30 איש במהלך ימי השבוע

 

 

Share Buttonכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>