| מאת | קטגוריות: כללי.

חסדיי

בארגון החסד המירוני 'חסדי שבתאי' הושלמו ההכנות לתת מענה בהשאלת ציוד רפואי ומתן תרופות לעולים למירון.

ארגון חסדי שבתאי אשר הוקם לפני כ 30 שנה לזכרו של המחנך הדגול ר' שבתאי זליקוביץ מעמודי התווך של מירון, מפעיל מזה שנים מרכז גדול להשאלת ציוד רפואי מגוון ומשוכלל הכולל כסאות גלגלים, הליכונים, קביים, חמצן, מדי סוכר, והשאלת תרופות לאלו הנוטלים תרופות באופן קבוע ושכחו אותם בביתם.

חסדי שבתאי אף מפעיל מדי שבת וחג מרפאה מיוחדת המופעלת על ידי רופא נוכרי וחובש בכיר ונותנת מענה לאלפי האורחים הפוקדים את מירון מידי שבת וחג.

יושב ראש חסדי שבתאי יוסי זליקוביץ אומר ל'מירון על המפה': "אנו ערוכים לתת מענה של השאלת ציוד רפואי לקשישים, למתקשים בהליכה מהכביש לציון למעלה, ובכל דבר שיידרש. תגברנו את מחסן הציוד שלנו לקראת ל"ג בעומר בציוד רב הכולל כסאות גלגלים , קביים ועוד. כבר מתחילת השבוע קיבל חסדי שבתאי עשרות פניות מאלו הקשה להם להתנייד  וביקשו לשריין עבורם כסאות גלגלים וציוד נוסף."

עוד אומר זליקוביץ': גם לאלו הנוטלים תרופות תגברנו את מערך התרופות במוקד שלנו, כך שאלו השוכחים להביא איתם תרופות נעזרים בחסדי שבתאי ומקבלים במיידית את התרופות אשר הם צריכים. עם זאת אני קורא לאותם העולים למירון לא לשכוח את התרופות בביתם ולהביא איתם את תרופותיהם.

יוסי זליקוביץ מוסיף ואומר : אל לשכוח שביום חמישי בלילה מוצאי ל"ג בעומר כשכולם יחלו לקפל את החפקי"ם שלהם, ארגון חסדי שבתאי ימשיך לפעול הלאה במירון וימשיך לתת מענה רפואי לכל תרחיש ומקרי חירום. אנו פועלים במירון 365 ימים בשנה, שבתות וחגים. זליקוביץ' מעריך כי בשבת הקרובה צפויים להישאר בהר מירון עוד אלפים, ומרפאת השבת של חסדי שבתאי ומאוחדת יתנו מענה ע"י רופא נוכרי.

יצוין כי רק בשבת האחרונה טופלו בחסדי שבתאי למעלה מ 45 מקרים רפואיים כאן במירון.

צילום: חסדי שבתאי.

WhatsApp Image 2019-05-21 at 18.06.02 (1)
Share Button


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>